Av. Muhammed Çağrı KALKAN

Av. Muhammed Çağrı KALKAN

Avukat Muhammed Çağrı KALKAN hukuk büromuzun yönetici ortağıdır. Ankara Barosu'na kayıtlı olan Avukat Muhammed Çağrı KALKAN başta Ceza Hukuku olmak üzere, Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, ticari ve idari davaların hazırlanması, takibi ve müvekkillerin temsili konularında olan çalışmaları ile birçok kişi, kurum kuruluş ve şirkete hukuk danışmanlığı sağlamaktadır.

Avukat Muhammed Çağrı KALKAN, Kalkan Hukuk & Danışmanlık bürosunun yönetici avukatlığı dışında edindiği tecrübeler ışığında dosyalara yol gösterici olması amacıyla hukuki mütalaalar da vermektedir. Başta Ceza Hukuku ve İdare Hukuku olmak üzere Gayrimenkul Hukuku, Vergi Hukuku ve İcra Hukuku alanında tecrübelerini etkin bir şekilde kullanan Av. Muhammed Çağrı KALKAN, hukuki sorunlara, sorunun başlangıcında müdahale ederek etkin çözümler üretmekte, hukuk mantığını en iyi şekilde kullanarak davaları ve takip edilen işlemleri sonuçlandırmaktadır.

Av. Muhammed Çağrı KALKAN, özel uzmanlık alanı isteyen konularda o konunun uzmanları ile iş birliği ve dayanışma içerisinde çalışarak konuya hakimiyetini en üst seviyede tutmaktadır.Vergi Hukuku konularında Yeminli mali müşavirlerle, Ticaret Hukuku konularında alanında önemli yere sahip profesörlerle karşılıklı işbirliği içerisinde konulara hızlı ve net çözümler üretmektedir.